İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Çamaşır makinesi fiyatı, en ucuz çamaşır makinesi modelleri fiyatları

keysmart çamaşır makinesi,kurutmalı çamaşır makinesi,En uygun ve kaliteli Çamaşır Makinesi çeşitleri İstanbul bilişimde! Tüm Çamaşır Makinesi modellerini detaylarıyla incelemek ve satın almak için sitemizi ziyaret edin!

144 adet ürün listelendi.
144 adet ürün listelendi.

Çamaşır Makinesi Markaları ve Model Fiyatları

Çamaşır makinesi hayatımızı kolaylaştıran makinelerden bir tanesidir. Her evin olmazsa olmaz beyaz eşyalarının başında gelmektedir. İster ilk defa alın ister eskiyen çamaşır makinenizi değiştirin İstanbul Bilişim’e bakmadan karar vermeyin.

Teknolojinin gelişmesiyle pek çok markada çok fazla çeşit bulunmakta. Bunların arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Aslında bu iş için öncelikle ayrılacak bütçe belirlenmeli. O bütçeye en iyi model araştırılmalı. Çok ucuz modellerden çok pahalı çamaşır makinesi modellerine kadar onlarca çeşidi sayfamızda inceleyebilirsiniz. Çamaşır makinelerinde fiyata etki eden özelliklerin başında yıkama kapasitesi gelmektedir. 3,5 kg dan 9 kg a kadar yıkama kapasitesi olan çamaşır makinesi modelleri bulunmaktadır. Kalabalık aileler için çamaşır makinesinin yıkama kapasitesinin yüksek olmasına dikkat edilmeli. Bunun dışında çok önemli özelliklerden bir tanesi de enerji sınıfıdır. Enerji sınıfı düşük olan çamaşır makinelerinin elektrik tüketimi yüksek olur. Ucuz model aldım diye sevinirken elektrik faturasını kabartabilirsiniz. A+++ şeklinde bir kodlama görürsünüz + ne kadar çok ise o çamaşır makinesi modelinde enerji tasarrufu o kadar yüksektir. Çamaşır makinelerinde muhtelif yıkama programları vardır. Örneğin beyazlar ve renkliler için ayrı yıkama programları kullanırsınız. Bu nedenle program seçeneği arttıkça fiyat artabilir. Ama önemli olan ihtiyacınızı karşılayacak olan bir model seçmenizdir. Son yıllarda artan kurutmalı çamaşır makinesi satışları özellikle kış aylarının uzun sürdüğü illerde artmaktadır. Yıkanan çamaşırlar bazen günlerce hava şartları nedeniyle kurutulamaz. Bunun için çamaşır makinelerinde kurutma özelliği de tercih edilmeye başlanmıştır.

Çamaşır makinelerinde kullanılacak deterjanlara dikkat edilmeli. Elde yıkama için kullanılan deterjanlar makinede kesinlikle kullanılmamalı. Çamaşır makinenizi kullandıktan sonra deterjan gözündeki kalıntıları temizlemelisiniz. Kapağını da açık tutup bir süre havalandırıp kurumasını sağlamalısınız. Mümkünse garanti sürelerini yetkili servislere uzattırınız. Böylece arıza durumunda maliyetinizi düşürmüş olursunuz. Çamaşır makineleri genellikle banyolarda konumlandığında dış yüzeyine su gelmektedir. Bunun için paslanmaması adına koruyucu önlemler alınmalı yada ıslanması durumunda silerek kurulanmalıdır.

Sayfamızda indirimli çamaşır makinesi fiyatlarını bulabilirsiniz. İstanbul Bilişim olarak satışını yaptığımız AEG, Arçelik, Hotpoint-Ariston, LG, Samsung, Profilo, Indesit, Vestel, Regal, Altus, Siemens çamaşır makineleri ve çok daha fazla markanın garantisi distribütörler tarafından sağlanmaktadır. Kurulum ve montaj yetkili servisler tarafından yapılmaktadır. Ucuz çamaşır makinesi modellerinden çift su girişli veya tek su girişli çamaşır makinesi modellerine, 600 devirden 1600 devir çamaşır makinesi modellerine kadar pek çok çeşidi www.istanbulbilisim.com de bulabilirsiniz. Beyaz renki çamaşır makinelerinin yeri her zaman ayrıdır. Fakat günümüzde gürmüş, metalik, siyah, kırmızı gibi farklı çamaşır makineleri de üretilmektedir. Tüm çamaşır makinelerinde taksit yapılmaktadır. Sipariş verdiğini çamaşır makineleri kapınıza kadar kaskolu bir şekilde teslim edilmektedir.
yükleniyor
yükleniyor