Harman ev sinema
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Ev sinema sistemi modelleri ve en ucuz fiyatları

Ev sinema sistemlerine en uygun fiyat ve taksit avantajları ile istanbul bilişim'den ulaşabilirsiniz.

14 adet ürün listelendi.
14 adet ürün listelendi.
  • 1

Ev Sinema Sistemleri

Ev sinema sistemi denince ilk akla gelen ses sistemleri gelmektedir. Ses sistemleri genellikle müzik dinlemek, sinema film izlemek için kullanılmaktadır. Var olan televizyonlarımızdaki ses sistemleri pek çok kişiye göre zayıf kaldığından ses sistemi de almak gerekir. Herkesin idealidir evini sinema salonuna çevirmek. Ses sistemi kaliteli görüntü ile birleşince harika bir sinema şölenine hazırsınız demektir.

Ses Sistemi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Öncelikle almayı planladığınız ses sistemi ile kullanmayı düşündüğünüz görüntü kaynağının giriş çıkış terminallerinin uyumuna bakmalısınız. Optik dijital girişlerinin kontrol edilmeli çok önemlidir. Aksi halde televizyona bağlamayı düşündünüz ama aldığınız ses sistemi ile uyumlu olmazsa problem yaşar ses sistemini kullanamazsınız. Bu konu ses sistemi alırken dikkat edilmesi gereken çok önemli bir detaydır. Yeni model LED TV lerde bu tip çıkışlar konusunda sıkıntı yaşamayabilirsiniz. Fakat eski tip bir televizyonunuz varsa ses sistemini bağlamakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu nedenle Dijital Audio Out yani optik çıkışın olmasına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda ses sisteminde de Dijital Audio In girişinin de olması gerekmektedir. Aksi durumda sesi stereo ya da koaksiyel kablolar üzerinden aktarmak zorunda kalırsınız. Ses çıkış gücü, gürültü oranı, en yüksek güç gibi özelliklerin de dikkat edilmesi gerekmektedir. Subwoofer in gücüne ve frekans aralığına da dikkat edilmelidir.

Ses Sistemi Özellikleri


Ses sistemlerinde 1+1, 2+1, 5+1, 7+1 gibi hoparlör sayılarına göre belirlenmiş çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ses sistemlerinde hoparlörler küçüktür, bazılarında ise kule tipidir. Küçük hoparlörleri koltukların altına yada tavana gizleme olanağı bulunmaktadır. Bazı ses sistemlerinde arka hoparlörler kablosuz olarak sesi iletebilmektedir. Böylece kablo karmaşasına son verebilirsiniz. Hoparlör sayısı fazla bir ses sistemi aldığınızda iyi bir model aldığınızı düşünmemelisiniz. Hoparlör sayısı fazla ise sesi ayırt etmeniz kolaylaşır. Örneğin sahnenin solundan sağına doğru giden bir arabanın sesini de sol hoparlörden sağa doğru geçtiğini anlayacaksınız. Görüntü ve ses senkronize olmuş olur ve film izleme zevkini arttırır. Yani sesin kalitesi artmış olmaz.

Ev Sinema Ses Sistemi Fiyatları


Her zaman dediğimiz gibi ev sinema sistemi alırken de en pahalısını alarak en iyisini aldığınızı düşünmemelisiniz. Yukarıda saymış olduğumu teknik detaylardan marka seçimine kadar ses sistemi fiyatlarını değiştirmektedir. Sayfamızda en ucuz ses sistemlerinden en üst düzey ev sinema sistemlerine kadar pek çok modeli inceleyebilirsiniz. Ürün filtresi kısmından bütçenize göre fiyat aralığı seçerek modelleri inceleyebilirsiniz. Ülkemizde en çok satılan ses sistemleri Samsung, LG, Pioneer, Sony, JBL, Denon, Onkyo, Harman Kardon, Goldmaster gibi markalardır. Kablosuz ses sistemlerini de sayfamızda inceleyebilirsiniz. Wireless sub hoparlör modellerini 3D sinema sistemlerini, 7 kanallı modelleri, ampflikatörleri, ucuz ses sistemlerini sayfamızda inceleyip güvenle alabilirsiniz. Markaların tümü garantili olup kapınıza kadar teslimat yapılmaktadır. Tüm ev sinema sistemlerinde uygun fiyat avantajının yanı sıra taksitli ödeme seçeneği de bulunmaktadır.
yükleniyor
yükleniyor