Ürün Filtresi
Kelime Arama Filtresi
 
Fiyat Aralığı
ile TL arası
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Koşu bandı markaları, modelleri ve en ucuz koşu bandı fiyatları

Koşu Bantlarında %50'ye varan indirimler istanbulbilisim'de Taksitli ve indirimli koşu bantları için tıklayın.

0 adet ürün listelendi.
0 adet ürün listelendi.

Koşu Bandı

Yoğun iş temposunun arasında spora salonuna gitmeye vaktiniz yok ise evde kullanmak için koşu bandı almak kendiniz için yapacağınız en iyi yatırım olacaktır. Spor salonunda alacağınız sonuçları almak istiyorsanız doğru koşu bandını seçmeniz çok önemli.Bu kararı vermeden önce bilmeniz gerekenleri herşey burada!

Koşu Bandı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Koşu bandı için karara varılmadan önce ayrılacak bütçe , dayanıklılık , kaç kisi tarafından kullanılacağı,kullanım amacı gibi kriterler değerlendirilmelidir. Koşu bandı fiyatları arasında büyük farklılıklar olup; uzun süreli kullanım ve dayanıklılık göz önünde tutulduğunda bütçeyi bir miktar esnetip kaliteli bir markada karar kılmakta fayda var. Yeterince kaliteli olmayan bir koşu bandı, düzenli kullanımda size sorun çıkartabileceği gibi koşu bandı tamiri gibi ekstra masraflara girmenize de neden olabilir. Ama eğer  standart özellik ve fonksiyonlara sahip bir model işinizi görecek ise ortalma fiyatlarda bir kosu bandı işinizi görecektir. Öte yandan koşu gibi makinenin üzerine ekstradan baskı oluşturan bir aktivite peşindeyseniz tercihen daha yüksek bir motor gücüne sahip ve daha hafif bir koşu bandı tercih etmenizde fayda var. Tabii ki koşu bandı satın almadan önce stabilite sağlayan bir makine olmasına, güvenlik kemerine sahip olduğuna ve kullanışlı bir kontrol paneli ile donatılmış olmasına dikkat etmelisiniz.
Koşu Bandının Faydaları Nelerdir?Tüm spor ekipmanlarını göz önünde bulundurduğunuz zaman koşu bandı, içlerinden kullanımı belki de en kolayı olarak karşımıza çıkıyor. Pürüzsüz bir yürüyüş ve koşu yüzeyine sahip olan koşu bantları, yürüyüş parkurları, asfalt yollar, kaldırımlar ve patikalar ile karşılaştırıldığında çok daha konforlu bir yürüme keyfi sağlıyor. Koşu bandını kullanırken tüm kontrol sizde ! Hızınızı, eğiminizi ve ısınma sürenizi kendi tercihlerinize göre ayarlayabileceğiniz gibi zayıflama programlarıyla birlikte kullanıldığında kilo vermenize yardımcı olabilmektedir. Yapılan analizlere göre koşu bandında yakılan kalori kondisyon bisikleti üzerinde yakılan kaloriden daha yüksektir.


Koşu Bandı Modelleri & Fiyatları Neler?

Sizlerin beğeninize sunulan koşu bandı modelleri ve markaları arasında her bütçeye ve ihtiyaca uygun bir ürün bulabilirsiniz. Masajlı modeller, komplike eğim fonksiyonlarına ve programlarına sahip koşu bantları, ömür boyu garantili ürünler ve çok daha fazlası bu kategoride sizleri bekliyor. Çesitli marka ve fiyatlarda satışa sunduğumuz koşu bantları arasında seçim yapmakta zorlanacağınızı düşünüyoruz. Dynamic, Voit, Altis, Hattrick, BuffaloFox fitness ve Dunlop gibi popüler markaların koşu bandı çeşitleri bu kategorimizde bulabileceğiniz ürünlerden sadece birkaçı. Satın almadan önce çevrenizdeki kullanıcılardan koşu bandı tavsiyelerini dinlemeli hatta sitelerde yer alan ürün yorumlarını da okumalısınıź.
yükleniyor
yükleniyor