Ürün Filtresi
Markalar
Kelime Arama Filtresi
 
Cinsiyet
Renk
Ürün Tipi
Beden
Numara
Özel Kriterler
Fiyat Aralığı
ile TL arası
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Outdoor giyim ayakkabı modelleri ve en ucuz outdoor giyim ayakkabı fiyatları

Outdoor Giyim-Ayakkabı modellerinde %60'a varan indirimli outdoor giyim ve ayakkabılar istanbulbilisim'de! Taksitli ve indirimli giyim ayakkabı için tıklayın.

716 adet ürün listelendi.
716 adet ürün listelendi.

Outdoor Giyim ve Ayakkabı

Kampçılık ve outdoor aktivitelerle uğraşanların rahatlığı ve güvenliği için tasarlanmış olan outdoor kıyafetleri ve outdoor ayakkabıları geniş model seçenekleriyle kategorimizde sizlere sunulmaktadır. Outdoor kıyafetleri, diğer giyim ürünlerinden farklı kumaş türü ve esneklik bakımından farklılık göstermektedir. Bu yüzden bu kıyafetler zorlu doğa koşulları için oldukça elverişlidir. Outdoor mont,ceket,softshell,sweat,polar,pantolon,şort,tozluk,çorap,bandana,termal iç giyim, outdoor günlük ayakkabı, trekking bot ve ayakkabılara kadar aradığınız tüm outdoor giyim ve ayakkabılara kategorimizden bulabilirsiniz.

Mont ve Ceket


Outdoor sporlar genellikle soğuk havalarda ve zorlu hava koşullarında gerçekleştirilir. Outdoor ceket ve mont gibi kıyafetlerde bu zorlu hava şartlarına uygun kıyafetler olarak tercih edilmektedir. Craghoppers,Regatta,Dolomite,Berg,The North Face,Columbia,Freecamp veDare2b gibi markaların mont ve ceket en yeni modellerine kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Pantolon ve İçlik

Outdoor pantolon, şort ve termal içlikler kampçılık, dağcılık ve yürüyüş gibi outdoor aktivitelerde kullanılmaktadır. Termal içlikler özellikle kış aylarında mont,ceket ve pantolon gibi ürünlerin içlerine giyilmektedir. Outdoor pantolon, şort ve termal içlikleri kategorimizde bulabilirsiniz.

Polar ve Sweat

Rüzgardan ve Soğuk havalardan korunmak için diğer outdoor giyim ürünleride polar giysilerdir. Polar ceket ve polar sweatshirtler kış aylarında en çok tercih edilen ürünlerdir. Craghoppers, berg, regatta, the North face, Columbia gibi markalara kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Trekking bot ve ayakkabılar

Trekking ayakkabısının özelliği rahat ve kullanışlı bir tabana sahip olmaları, zorlu zemin koşullarına uyum sağlayabilmeleridir. Bataklık, tepe ve zorlu arazilerde rahat bir şekilde yürüyebilmeniz için kaliteli bir trekking ayakkabısı almanız oldukça önemlidir. Trekking bot ve ayakkabı modellerine kategorimizden ulaşabilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor