Ürün Filtresi
Kelime Arama Filtresi
 
Kullanım Şekli
İŞLEMCİ TÜRÜ
İŞLEMCİ HIZI
RAM
İŞLETİM SİSTEMİ
HARDDİSK KAPASİTESİ
EKRAN KARTI
OPTİK SÜRÜCÜ
EKRAN BOYUTU
EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
DOKUNMATİK EKRAN
Mobil Bağlantı
BLUETOOTH
HDMI
VGA
Özel Kriterler
Fiyat Aralığı
ile TL arası
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Toshiba laptop modelleri notebook fiyatı toshiba satellite ultrabook

25 adet ürün listelendi.
25 adet ürün listelendi.

Toshiba Notebook Laptop Dizüstü Bilgisayarlar

Toshiba, temelleri 1875 yılına kadar dayanan şirket 1939 yılında kurulmuş bir Japon şirketidir. Toshiba ismini de 1978 yılında kullanmaya başlamıştır. Son olarak 2008 yılında nükleer enerji santralleri kurmak üzere Toshiba Amerikan Nükleer Enerji Şirketini kurmuştur. Dünyanın en büyük kişisel bilgisayar üreticisi olan Toshiba, tüketici elektroniği ve parçaları konusunda da üretim yapmaktadır. 700 ün üzerindeki şirketlerinde 200.000 den fazla çalışanı vardır.

Toshiba notebook
sayfasında farklı ekran boyutlarından farklı işlemcilere kadar geniş bir ürün yelpazesi bulacaksınız. Gerek Avrupa serisi Toshiba laptopları gerekse Amerika serisi Toshiba bilgisayarların fiyatlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 7 saatin üstüne kadar çıkan 4 hücreli lityum-ion bataryaları sayesinde yolda kalmayacaksınız! İleri düzeyde bilgisayar programları için tasarlanmış HD oyun eğlence amaçlı tasarlanmış Toshiba laptop modellerini mutlaka görmelisiniz. Orijinal Full HD çözünürlüğünde üstüne çıkarak 4K çözünürlüğe ulaşan 3D ekranları sayesinde eğlencenin doruğuna ulaşacaksınız. Ayrıca UHD çözünürlüklü Fotoğrafları ve Videoları net bir şekilde rahatça açabilirsiniz.

Toshiba laptopların
pek çok modelinde fırçalanmış alüminyum kasa kullanılmaktadır. Bu sayede darbelere veya düşmelere karşı dayanıklılığı arttırılmıştır. Harman Kardon stereo hoparlörler sayesinde mükemmel bir ses deneyimi yaşayacaksınız. DTS Studio Sound ses desteği ile eğlencenin doruklarına çıkacaksınız.

Toshiba disüstü bilgisayarların fiyatları
da pek çok rakibine oranla daha ekonomiktir. Bu donanıma göre değişiklik arz etse de İstanbul Bilişim olarak kaliteliyi ucuza vermeye devam etmekteyiz. Toshiba Satellite Pro ve Satellite serisi en çok tercih edilen notebook serilerinin başında gelmektedir. Neredeyse standart hale gelen HDMI, USB portları Wifi, Bluetooth, VGA çıkışı gibi portlar Toshiba Notebook modellerinde bulunmaktadır. Yine pek çok modelinde kapalı konumdayken USB den mobil cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Toshiba laptop notebook bilgisayarlar iyi fiyat ve ödeme koşulları ile İstanbul Bilişim’den alabilirsiniz. Pek çok Toshiba laptop modelinde aynı gün kargo imkanı olup 600 km ye kadar bir günde teslimat yapılmaktadır. Farklı renk opsiyonları bulunan Toshiba notebook modelleri taksitli olarak sayfamızda ve mağazalarımızda satılmaktadır.  
yükleniyor
yükleniyor