Arnica Süpürgeler

Arnica markası 2001 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana elektrikli süpürge ürün grubunda satış rekorları kırmıştır. Tüketicinin son derece beğenisini kazanan Arnica bu alanda Türkiye’nin gurur duyduğu bir marka haline gelmiştir. Türkiye’de küçük ev aletleri ürün grubundan pek çok ilke imza atmıştır. Arnica, ülkemizde kendi alanında Ar-Ge bölümünü kuran ilk firmalardan biridir. Böylece üretmiş olduğu kaliteli süpürgeler ile kısa zamanda tüketicinin beğenisini ve takdirini kazanmış, 2009 yılında tüketiciler tarafından belirlenen “Tüketici Kalite Ödülü”nü almıştır. Ar-Ge konusuna büyük önem veren Arnica, tüketicileri gerçek temizlikle kavuşturmak için “Tozu Yok Eden Teknoloji, DWS’yi geliştirmiştir. Tüm Arnica marka su filtreli süpürgelerde bulunan bu patentli sistem ile tozun sudan kaçışı önlenmiştir. 

Arnica, tasarım ve Ar-Ge konusundaki başarısını, 2010 yılında Bora 4000 su filtreli elektrikli süpürgesiyle “Design Turkey 2010 Üstün Tasarım” ödülünü alarak kanıtlamıştır. 2011 yılında da yine Bora 4000 ile satış rekorları kırmış, “Türkiye’nin en çok satan süpürgesi” unvanını başarıları arasına eklemiştir. Hem Türkiye’nin hem dünyanın tercih ettiği bir marka olan Arnica, üretimini İstanbul’da en son teknolojiyle donatılmış  40 bin metrekarelik ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeli tesislerinde gerçekleştirmektedir.
Bora 4000
modelinin satış rekorları kırmasından sonra ar-ge ekibi kolları sıvamış ve bora 4000 i geliştirerek hem tasarım hem performans yönünden daha başarılı olan Bora 5000 modelini üretmişlerdir. Bu modellerde hepa filtre (Hepa kelimesi İngilizce "High Efficiency Particulate Arresting" kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Türkçe'de "Yüksek Etkinlikte Partikül Yakalayıcı" anlamına gelmektedir. Hepa filtre %85 ve üzerinde verimliliğe sahip yani %85 oranında, 0,3 mikrona kadar havada bulunan partikülleri havadan arındırabilen filtrelere denir.) kullanıldığı için Astım ve alerjik belirtilere neden olan ince toz partiküllerini yakalayıp hapseder. Buda evinizde astım veya alerjik hasta varsa onun için daha temiz hava sağlamış olacaktır. Turbo başlık, Bora 4000 ve Bora 5000 modelinde standart olarak verilmektedir. Turbo yer başlıkları, hava tahrikli zemin uçlarıdır ve halının derinliklerine nüfuz eden kirleri çıkarmak için mükemmel bir tercihtir. Yanında çıkan aksesuarlar; Yarık zemin ucu: Radyatörler gibi dar alanlar için idealdir. Döşeme yer başlığı: Tekstil ürünleri, mobilya vb. temizleme için idealdir. Yumuşak kıllı fırça: Rafları ve döşemesi olmayan mobilyaları temizlemek için kullanılır.

Arnica Süpürge Fiyatları

Arnica süpürgeler genel olarak fiyat performans bakımından oldukça avantajlılar. Uygun fiyatlı kaliteli süpürge arayanlar için, Arnica nın modellerine internet sitemizden  inceleyebilir avantajlı fiyat ve taksit imkânlarıyla satın alabilirsiniz. Pek çok çeşidinde aynı gün kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Hızlı ve güvenli alışverişin adresi www.istanbulbilisim.com den yeni alacağınız Arnica süpürgenizi iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

yükleniyor
yükleniyor