Ürün Filtresi
Seçili Kriterler
Fiyat Aralığı
ile TL arası
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

"en ucuz notebook nerden alınır" etiketli ürünler

Seçilen opsiyonlar:

Etiket: en ucuz notebook nerden alınır

0 adet ürün listelendi.
0 adet ürün listelendi.

En Ucuz Notebook Nereden Alınır

Bilgisayar icat olduktan sonra her alana girmiş ve her alanda gelişmeler ile büyük mesafeler almışlardır. Teknolojinin gelişmesi ile bilgisayarlar daha küçük boyutlarda ve diz üstlerinde taşınır hale gelmiştir. Her kesimden insanın kullandığı notebook bilgisayarlar farklı özellikleri ile insanların beğenisini kazanmıştır. Notebook diye adlandırılan bilgisayar diz üstü olarak bilinir. Bu bilgisayarları genellikle öğrenciler, akademik çalışanlar, iş hayatında sabit olmayan çalışanlar ve bireysel kullanıcılar daha çok kullanmaktadır. Piyasa geniş olduğu için piyasada birçok marka ve modelin olduğu bilinir. Bu yüzden her markanın belirli bir fiyatı vardır. Rekabetin olduğu yerde indirim olacaktır. Ürünlerini satmak isteyen firmalar belirli zaman aralıklarında indirim veya promosyon uygularlar. En ucuz notebook nereden alınır yazımızda sizlere ucuz notebook alma yerlerinden bahsedeceğiz. Bazı teknoloji marketlerinden alım yapabilirsiniz belirli günlerde yapmış oldukları kampanyaları takip etmeniz yeterli olacaktır. Bir başka alacağınız yer online alışveriş siteleri olacaktır. Bu siteler içerisinde İstanbul bilişim sitesi yapmış olduğu indirimlerle sizlere en son moda notebook’ları daha uygun fiyata sunacaktır. Site içerisinde arama yaparken ucuz ve en çok satılan aramasını yaptığınızda sizlere en uygun cihazları getirecektir. Sizlerde keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Notebook Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Notebook alım yaparken dikkat edeceğiniz birkaç özellik vardır. Bunlar RAM, işlemci ve ekran kartıdır. Tabi ki depolama seçenekleri de önemlidir fakat saymış olduğumuz üç bileşen en önemlisidir. Bilgisayarınızdan iyi performans almak istiyorsanız buna dikkat etmelisiniz. Piyasada çok sayıda diz üstü bilgisayar bulunmaktadır. Hepsi de birbirinden farklı fiyatları olduğu için bazı bileşenleri düşük veya diğerine göre daha alt seviye olarak görülmektedir. Örneğin, i3 işlemci bir bilgisayarın fiyatı ile i5 işlemcili bilgisayarın fiyatı farklı olacaktır. Fakat piyasada bulunan diğer bilgisayar firmaları bazen işlemcisi aynı olurken ekran kartı veya RAM farklı olduğu için size daha cazip geliyor olabilir. Yani 2 GB ekran kartına sahip olan bir bilgisayar ile 1 GB ekran kartına sahip bilgisayardan daha iyidir diyemeyiz. Tek başına bir anlamı yoktur bileşenlerinin hepsinin kalitesi ve sahip oldukları özellikleri yüksek olması gerekir. En ucuz notebook nereden alınır diye araştırdığımızda bu ufak detayları da gözden geçirmeniz yararlı olacaktır.

En Son Trend Notebook

 

Sadece iş alanında geçerli olmayan notebook’lar gelişmiş teknoloji ile oyun severlerinde ilgisini çekmiştir. Oyuncu dostu olan bilgisayarlar ile artık her yerde istediğiniz zaman oyun oynayabilir ve elektrik olmadığı zamanlar notebook’un şarjı ile oyun oynamaya devam edebilirsiniz. İş hayatında tercih edilmesinin diğer nedenleri arasında da bataryalı olması gelmektedir. Yapılan işin kayıtlarını alırken elektrik kesintisine karşı önlem alınmış oluyor. En ucuz notebook nereden alınır diye kendimize sorduğumuzda online araştırma veya ucuz notebook alanlardan yardım alabilirsiniz.

yükleniyor
yükleniyor