İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Lg led tv modelleri en ucuz lg 4k smart uhd led tv fiyatları

LG led tv en yeni modeller en uygun fiyat ve taksit avantajları ile istanbul bilişim de.

48 adet ürün listelendi.
48 adet ürün listelendi.

LG LED TV Modelleri 4K ULTRA HD Smart OLED Televizyon Fiyatları

1947 yılında kurulan ve günümüzde LG Chemistry olarak bilinen Lak Hui Kimyasal Sanayi Şirketi, o tarihten bu yana Kore’nin kurumsal tarihinde önemli bir rol oynamıştır. 1960’lı yıllar birçok ilki barındıran bir inovasyon dönemi oldu. Bu on yıllık dönemde LG ‘Made in Korea’ etiketini taşıyan ilk radyo, buzdolabı, televizyon, klima ve çamaşır makinesini üretti.  

LG Cinema  Smart TV ’leri yeni Smart Menü ve Sihirli Kumanda sayesinde tüketicilere tam anlamıyla kolay ve akıllı kontrol deneyimi sunuyor. LG Cinema  4K Smart TV’ler  doğal konuşma akışını tanıyabilme özelliğine sahip geliştirilmiş ses kontrol teknolojisi ‘Voice Recognition’. Voice Recognition, sesli arama ile sonuçları LG Smart TV’nin her köşesinden anında filtreleme özelliğine sahip olması büyük avantaj sağlıyor.

Geliştirilmiş Smart Share Plus özellliği WiDi ve Miracast’i de içeren çok sayıda farklı bağlantı seçenekleriyle akıllı cihazlardan LG Smart TV’ye içerik aktarımını olanaklı kılıyor. Ayrıca NFC (Near Field Communication-Yakın Alan İletişimi) veri iletim teknolojisini kullanan LG TagON uygulaması sayesinde kullanıcılar akıllı telefonlarını bir TagOn etiketine dokundurarak TV’lerini akıllı telefonları ile kolay ve hızlı şekilde eşleştirebiliyor. 4K olarak da bilinen 4.096 x 2.160P LG Televizyonlar Tam Diyafram çözünürlüğe ulaşmaktadır.
 
Minimalist stil ve en son teknoloji ile tasarlanan LG  Smart TV serileri neredeyse çerçevesiz Cinema Screen tasarımlı modelleri ile kullanıcılara göz alıcı 3D deneyimini sunuyor.  LG’nin yeni tasarladığı TV ayaklığı Magic Stand ise zarif ve inovatif tasarımı ile TV deneyimini maksimuma çıkartıyor.  


Gelişmiş Usb teknolojisi sayesinde usb girişine, çok basit usb belleğe müzik, resim, film yükleyerek rahatlıkla LG tv niz medyaları oynatabilirsiniz. Ayrıca belli modellerde izlediğiniz canlı yayınları sadece bir tuşa basarak harici usb belleğe kayıt edebilir veya istediğiniz zaman dilimini seçip otomotik kayıt edebilirsiniz.   LG  “Sihirli Kumanda” ile sesle tanıma, sihirli hareket, işaretleme ve hareket tuşu ile kullanıcıların konforunu artırıyor.  Sihirli Kumanda’nın diğer kumandalardan en belirgin farkı, kullanıcının sezgisel hareketler eşliğinde tek tuş ile Smart TV’yi kontrol edebilmesine olanak sağlaması. Ses tanıma özelliği sayesinde ise, kullanıcılar sesle komut vererek istedikleri aramayı yapabiliyor ve Smart TV uygulamaları arasında dolaşabiliyor. Sihirli Kumanda’nın ortasındaki hareket tuşu ile kullanıcılar daha hızlı seçim yapıp uygulamalar arasında daha aktif bir şekilde yukarı ya da aşağı gidebiliyor, seçimlerini daha hızlı yapabiliyor.  Sihirli Hareketler özelliği ise, Smart TV kullanıcılarının daha önceden TV’ye tanımladıkları basit el-kol hareketleriyle TV’ye komut vermelerine olanak tanıyor.

Sayfamızın filtre kısmından LG markasının hemen altından teknik özellikler filtresi sayesinde aradığınız modele çabucak ulaşabilirsiniz. İstanbul Bilişim olarak sizlere en yeni modelleri en iyi fiyatlarla sunmaya devam etmekteyiz. Tüm LG LED TV lerde taksit kampanyaları devam etmektedir. Türkiye geneli tüm LG Televizyonlar ücretsiz ve kaskolu olarak kapınıza kadar teslim edilmektedir. 600 km ye kadar bir günde teslimat sözümüzde yıllardır durmaktayız.
yükleniyor
yükleniyor