LG Projeksiyon

Son yıllarda özellikle portatif taşınabilir projeksiyon cihazı üretimine odaklanan LG, geliştirdiği projeksiyon teknolojileri ile tüm dikkatleri üzerinde toplamıştır. LG, lamba ömrü uzun projeksiyon modellerinde her geçen gün yeni modeller ile karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Projeksiyon teknolojisine büyük yatırımlar yapıp Ar-Ge çalışmaları ile dikkatleri üzerine toplamaya, her geçen gün Pazar payını gerek dünya çağında gerekse ülkemizde arttırmaya devam etmektedir.

LG Projeksiyon Özellikleri


LG Projeksiyon modellerinin temel özelliği LED lambalı olmalarından dolayı lamba kullanım sürelerinin yaklaşık 30.000 saat civarında olmasıdır. Projeksiyon cihazlarında bilindiği üzere en büyük problem olan lamba ömürlerinin kısa oluşu ve lamba süresi dolduktan sonraki değişim maliyetlerinin yüksek olması idi. LG nin tüm projektör modellerinde lamba tipi LED dir. Uzun yıllar kullanabilirsiniz. Taşınabilir boyuttaki LG projeksiyon modellerinin yanı sıra Full HD LED Projeksiyon modellerini de bulabilirsiniz. Tüm modelleri portable denilebilecek boyuttadır. Düşük çözünürlüklü modelden Full HD 1920 x 1080 çözünürlükteki projeksiyon modellerine kadar pek çok çeşidi LG markası altında bulabilirsiniz.

LG Projeksiyon Fiyatı


LG Projeksiyonlarda fiyatlar teknik özelliklere göre değişmektedir. Fiyatı en çok etkileyen özellik çözünürlüktür. Çözünürlük yükseldikçe fiyat da artmaktadır. Zıt renklerin birbirine oranı olan kontrast değeri de fiyatı etkileyen özelliklerdendir. Bir diğer özellik olan parlaklık değeri de fiyatı etkileyen özelliktir. LG projeksiyon cihazlarında HDMI ve USB girişleri ile Wireless özelliği de fiyatı etkileyen faktörlerdendir.

Tüm LG Projeksiyonlar iki yıl garantili olup tüm Türkiye’ye kargo ile teslimat yapılmaktadır. İstanbul’daki müşterilerimiz mağazalarımıza gelerek alabilirler. Pek çok modelin aynı gün kargoya verildiği firmamızda teslimatlar genellikle 600 kilometreye kadarki mesafelerde bir günde yapılmaktadır. Daha uzak mesafelerde ise iki ya da üç gün içinde adrese teslim edilmektedir. Taksitli olarak alabileceğiniz LG projeksiyonların yanında projeksiyon perdesi de almak isterseniz ilgili sayfalarımızı ziyaret etmenizde fayda var.
yükleniyor
yükleniyor