İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Philips led tv modelleri en ucuz philips 4k 3d smart led tv fiyatları

philips led tv en yeni modeller en uygun fiyat ve taksit avantajları ile istanbul bilişim de.

24 adet ürün listelendi.
24 adet ürün listelendi.
  • 1

Philips 3D Ambilight 4K UHD LED TV Fiyatları

Koninklijke Philips Electronics N.V. veya kısaca Philips, merkezi Hollanda’da bulunan ve 60’tan fazla ülkede faaliyet gösteren, dünyadaki en büyük elektronik şirketlerinden biridir. Televizyon sektöründe önemli adımlar atmış, yenilikçi gelişimleri sayesinde sektörde üst seviyelerde yerini almayı başarmıştır. En son çıkarmış oldukları Philips Android TV sayesinde, sevdiğiniz müziklerin akışını gerçekleştirin, yeni bir TV dizisinin heyecanına kapılın, fotoğraf paylaşın, yeni çıkan oyunları oynarken kendinizi kaybedin. Ya da sadece Internet'e girin. İçindeki Android yazılımı ile sevdiğiniz tüm uygulamaların keyfini Philips LED TV'nizde çıkarmak çok kolay. Philips Android TV. Android dünyanızın ayrılmaz bir parçasıdır. Google Play'deki yüzlerce oyunu TV'nizde oynayın. Futbol oyunları, çocuk oyunları ve sayısız aksiyon oyunu sizi bekliyor. Ambilight oyun moduyla heyecanın dozunu artırın.

Ambilight ile keyif alarak oyun oynayın ve ilerleme durumunuzu senkronize edin. Tek bir düğmeye dokunarak yeni filmleri veya dizileri Netflix'ten izlemeye başlayın, filmler arasında gezinin veya oyunlarda dünyaları fethedin. İstediğiniz içeriğe istediğiniz zaman erişin. Ambilight ile daha canlı ve etkileyici hale gelen içerik deneyimine şahit olun. Philips Ambilight, bugüne kadar gördüğünüz hiçbir teknolojiye benzemeyen yoğun bir deneyim sağlıyor. 2, 3 veya 4 bir taraftan da ışık yayarak aksiyonu çarpıcı bir şekilde Philips TV'nizden alıp heyecan verici, yepyeni bir boyuta taşıyor. Philips AmbiLux, TV izleme deneyimini her açıdan bir üst seviyeye taşır. Ekranda herhangi bir şey hareket ettiğinde bu hareket arkadaki duvara kusursuz bir şekilde yansıtılır, TV'nizin etrafında canlı ışık haleleri ve hareket oluşur. Bunun sonucunda ekrandaki hareketler nefes kesici bir şekilde güzel ayrıntılarla  duvardan duvara yansıtılır.

Yenilikçi Philips 4K UHD TV, Full HD TV'den dört kat daha fazla çözünürlük sağlar. Bu da 8 milyondan fazla pikselin uyum için çalışarak bugüne kadar görülmüş en keskin, ayrıntılı ve gerçekçi görüntüleri oluşturduğu anlamına gelir. Philips 4K UHD TV lerde en iyi görüntü kalitesini sağlamak için mükemmel çalışan yenilikçi teknoloji bulunuyor. Bu Tv lerin her biri gözün algılayabildiği dört unsur olan hareket, kontrast, renk ve keskinliğe odaklanıyor. Philips görüntü kalitesi motorları, kaynağa veya görüntü kalitesine bakılmaksızın inanılmaz görüntüler oluşturmada ustalıklarını konuşturuyor. İster youtube ister smart dünyanızdaki herhangi bir uygulamadan dilediğinizi izleyin, her biri de görsel açıdan etkileyicidir.

Perfect Natural Motion
, titreşim sorununu çözerek size en üst düzey pürüzsüz hareket eden görüntüler sağlar. Hangi yüksek tempolu aksiyonu veya spor etkinliğini izlerseniz izleyin, her şey akıcı, doğal ve tamamıyla gerçekçi görünür. Yüksek kaliteli, titreşimsiz ve düşük gölgeli 3D performansı sunan pasif 3D teknolojisi sayesinde saatlerce konforlu izleme keyfini yaşayın. Tüm 2D içerikleri, canlı ve kusursuz 3D görüntülere dönüştürün. Bu şık ve hafif 3D gözlükler rahatça takılabilir ve pile ihtiyaç duymaz. Düşük maliyetli oldukları için, çok cüzi rakamlara Philips 3D Gözlük sahibi olun. Ambilight özelliği ve Android Tv gibi öncü  uygulamalarla diğer markalardan kendini ayıran Philips Tv leri, belli modellerde aynı gün kargo seçeneği ve avantajlı taksit imkanları ile uygun fiyatlarla sitemizden alabilirsiniz, sitemizde sol tarafta bulunan tv filtreleme seçeneği ile kendinize en uygun Philips tv yi bulabilir veya telefonla arayarak uzman call center ekibimizden destek alabilirsiniz.
yükleniyor
yükleniyor