Teknokask genel
İstanbul Bilişim Kalitesine En Çok Güvenilen Marka Ödülünü Almıştır.

Teknokask özel hizmet paketleri televizyon notebook sigortası kaskosu

Teknokask özel hizmet paketleri Televizyon Notebook Sigortası Televizyon Kaskosu PlayStation ve Fotoğraf Makinesi Sigortası Fiyatları indirimli kasko İstanbul Bilişim'de

4 adet ürün listelendi.
4 adet ürün listelendi.
  • 1

Teknokask Televizyon, Notebook, Tablet, Oyun Konsolu ve Fotoğraf Makinesi Güvence ve Hizmet Paketleri

• Teknokask marka model ayırmadan her marka, model elektronik cihaza hizmet veren Türkiye’nin ilk ve tek kapsamlı elektronik cihaz hizmet paketidir.
• Teknokask üretici garantisi dışında kalan ve hırsızlıklar da dahil tüm kullanıcı hatalarını kapsar.(Kırılma, sıvı teması, hırsızlık, gasp, kapkaç, yüksek voltaj, doğal afetler) Bunun yanında danışmanlık, teknik destek, hukuki destek, kurulum, yazılım güncelleme, lojistik ve teknik servis hizmetleri de paket içerisinde verilmektedir.
• Teknokask marka ve model ayırmadan faturalı ve yeni elektronik cihazlara 1 yıl boyunca sertifika şartlarınca hizmet vermektedir.
• Teknokask zarfı içerisinde sertifikası vardır ve müşteri haklarını ve yükümlülüklerini bilmesi açısından detaylı okumalı ve hizmeti alır almaz www.cepkask.com/aktivasyon sayfasından paketi aktive etmelidir.
• Teknokask zarfı ve içinde ki sertifikası 1 yıl boyunca hasar durumlarında kullanılmak üzere müşteri tarafından muhafaza edilmelidir.
• Tüm kullanıcı hatası ve hasarlarında hasarlı telefonun gerekli evraklarla beraber eksiksiz
5 gün geçmeden Cepkask A.Ş ye kargo ile ulaştırılması gerekmektedir.
• Hırsızlık ve gasp kapkaç gibi durumlarda ise savcılık veya karakol zaptının ibrazı ile başlar.
• Teknokask müşterileri bir hasar halinde http://www.cepkask.com/Hasar/ hasar ihbarlarını beklemeksizin online yapabilir soru öneri ve şikayetleri musterihizmetleri@cepkask.com mail adresinden veya 0(212) 639 54 54 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine iletebilir.
  Teknokask Neleri Kapsar?
 Kazaen Düşme – Çarpma – Kırılma - Sıvı Teması - Hırsızlık -Gasp – Kapkaç - Yüksek Voltaj – Yangın -Kavrulma, Doğal Afetler
ÖNEMLİ NOT:
Cepkask Hizmet Paketi hizmetlerinden faydalanabilmek için satın alındıktan sonra 
10 gün içerisinde www.cepkask.com/aktivasyon sayfasından aktive edilmelidir. 

Detaylı Bilgi İçin: +90 212 451 22 22  veya  musterihizmetleri@cepkask.com
yükleniyor
yükleniyor